Prekės
Naujienų prenumerata

Naujos prekės

 
7" lietimui jautri klaviatūra TM70, juoda
Lietimui jautri klaviatūra juoda
N
Naujos prekės
197,86 €
Kupolinė IP kamera LNV-6072R
2 megapikselių kupolinė IP kamera
N
Naujos prekės
243,52 €
Rankinis metalo detektorius ZKTeco ZK-D180
Rankinis metalo detektorius ZKTeco ZK-D180
N
Naujos prekės
161,01 €
Stacionarus arkinis metalo detektorius ZKTeco ZK-D4180
Stacionarus arkinis metalo detektorius ZKTeco ZK-D4180
N
Naujos prekės
3.695,38 €
Galimybių paso ir ES skaitmeninio pažymėjimo QR kodo skaitytuvas
Galimybių paso ir ES skaitmeninio pažymėjimo QR kodo skaitytuvas su laidu
N
Naujos prekės
1.573,00 €
Jungiamasis optinis kabelis SC/UPC-LC/UPC SM9/125, 15m, OS2, duplex 04524
Jungiamasis optinis kabelis SC/UPC-LC/UPC SM9/125, 15m, OS2, duplex 04524
N
Naujos prekės
9,06 €
UTP CAT5e kabelis, 4P, nedegus PH120, LSZH, raudonas, 500m
UTP CAT5e kabelis, 4P, nedegus PH120, LSZH, raudonas, 500m
N
Naujos prekės
1.047,39 €
Įrankis metaliniams dirželiams SGT-338
Surišėjas-užtraukėjas metaliniams dirželiams SGT-338
N
Naujos prekės
73,34 €
Metalinis perforuotas kanalas apšvietimui 70 x 40 x 3000, KO 70B40-075
Kabelinis lovelis (apšvietimo) KO 70B40-075
N
Naujos prekės
3,40 €
Šildytuvas HG140-30W
HG140 serijos šildytuvas, 30W
N
Naujos prekės
18,76 €
Bazė gaisro jutikliams įleidžiama į lubas 775912
Bazė gaisro jutikliams įleidžiama į lubas
N
Naujos prekės
8,17 €
Plokštelė su VGA lizdu 45430 SBR
Plokštelė 45x45 su VGA lizdu
N
Naujos prekės
20,13 €
Universalios 2-jų krypčių 2 laidų jungtys 221-2411
Universali 2-jų krypčių 2 laidų jungtis 0,02mm-4,0mm 32A
N
Naujos prekės
0,39 €
FL200 švyturėlis, 12/24 VAC/VDC
FL200 švyturėlis, 12/24 VAC/VDC
N
Naujos prekės
38,67 €
Greitaeigės garažo vartų automatikos komplektas SPY650HSBDKCE
Greitaeigės garažo vartų automatikos komplektas SPY650HSBDKCE
N
Naujos prekės
233,34 €
Panelės laikiklis 19-DTSR0202
Panelės laikiklis
N
Naujos prekės
18,21 €
2 kanalų siųstuvas INTI2
2 kanalų radio siųstuvas (433.92MHz)
N
Naujos prekės
28,00 €
Fotoelementai PHR00
Virštinkinio montavimo fotoelementai.
N
Naujos prekės
51,59 €
LED šviesos modulis LM100
LED šviesos modulis skirtas PHR00 fotoelementams
N
Naujos prekės
20,00 €
Valdoma IP kamera SD5A445XA-HNR
4Mp Full HD 45x IP kamera, 150m IR pašvietimas
N
Naujos prekės
1.066,66 €
Puslapis: 1 2