Prekės
Naujienų prenumerata

Naujos prekės

 
Dvipusė lipni juosta BOMA LJ19X25
Dvipusė lipni juosta, balta, 5mx19mmx1mm
N
Naujos prekės
8,75 €
Cilindrinė lauko kamera IPC-HFW5449T1-ASE-D2
4MP cilindrinė lauko kamera, IR 50m, 2,8mm DC12V, PoE, IP67
N
Naujos prekės
400,00 €
4mp kupolinė kamera su mikrofonu IPC-HDW5449H-ASE-D2
4MP kupolinė kamera, 2,8mm, IR 50m, mikrofonas
N
Naujos prekės
429,42 €
Sienine komutacinė spinta SLM007
Sieninė spinta 19" 5U Soho Slimline, 500x140x480mm
N
Naujos prekės
141,17 €
07428 Optinė panelė su DIN montažu, 6 SC duplex adapteriams
07428 Optinė panelė su DIN montažu, 6 SC duplex adapteriams
N
Naujos prekės
16,00 €
1U Ištraukiama lentyna 19", gylis 550mm, 4 tvirtinimo taškai, juoda 2382B
1U Ištraukiama lentyna 19", gylis 550mm, 4 tvirtinimo taškai, juoda 2328B
N
Naujos prekės
44,00 €
4Mpix DOME IP kamera, 2,8mm (97°), Ultra H.265, smart IR iki 30m, PoE, IP67
DS-2CD2185FWD-I F2.8, 8Mpix, 2.8 lens, H.265, H.265+, H.264, IR 30m, microSD iki 128Gb, IP67, IK10
N
Naujos prekės
92,02 €
7" lietimui jautri klaviatūra TM70, juoda
Lietimui jautri klaviatūra juoda
N
Naujos prekės
272,07 €
Kupolinė IP kamera LNV-6072R
2 megapikselių kupolinė IP kamera
N
Naujos prekės
243,52 €
Rankinis metalo detektorius ZKTeco ZK-D180
Rankinis metalo detektorius ZKTeco ZK-D180
N
Naujos prekės
161,01 €
Slenkamų vartų automatikos komplektas 400kg/5,5m FILO400
Slenkamų vartų automatikos komplektas 400kg/5,5m FILO400
N
Naujos prekės
346,67 €
Stacionarus arkinis metalo detektorius ZKTeco ZK-D4180
Stacionarus arkinis metalo detektorius ZKTeco ZK-D4180
N
Naujos prekės
3.695,38 €
4MP PTZ IP kamera IPC6424SR-X25-VF
25x optinis priartinimas, 4MP, 4,8-120mm IPC6424SR-X25-VF
N
Naujos prekės
664,60 €
Jungiamasis optinis kabelis SC/UPC-LC/UPC SM9/125, 15m, OS2, duplex 04524
Jungiamasis optinis kabelis SC/UPC-LC/UPC SM9/125, 15m, OS2, duplex 04524
N
Naujos prekės
9,06 €
UTP CAT5e kabelis, 4P, nedegus PH120, LSZH, raudonas, 500m
UTP CAT5e kabelis, 4P, nedegus PH120, LSZH, raudonas, 500m
N
Naujos prekės
1.535,25 €
Įrankis metaliniams dirželiams SGT-338
Surišėjas-užtraukėjas metaliniams dirželiams SGT-338
N
Naujos prekės
73,34 €
Metalinis perforuotas kanalas apšvietimui 70 x 40 x 3000, KO 70B40-075
Kabelinis lovelis (apšvietimo) KO 70B40-075
N
Naujos prekės
3,40 €
Bazė gaisro jutikliams įleidžiama į lubas 775912
Bazė gaisro jutikliams įleidžiama į lubas
N
Naujos prekės
8,17 €
Plokštelė su VGA lizdu 45430 SBR
Plokštelė 45x45 su VGA lizdu
N
Naujos prekės
28,31 €
Universalios 2-jų krypčių 2 laidų jungtys 221-2411
Universali 2-jų krypčių 2 laidų jungtis 0,02mm-4,0mm 32A
N
Naujos prekės
0,42 €