Prekės
Naujienų prenumerata

Valdymo blokas MC800

Kaina: 177,34 €
Kiekis:  vnt.
Pasiūlyk savo kainą
Prekės kodas: MC800
Gamintojas: NICE
Prekių grupė: Papildoma įranga
Papildoma informacija apie šią prekę
Kontaktinė informacija (Prašome užpildyti visus laukus pažymėtus *.)
*
*
*
*
*

Aprašymas

Valdymo blokas išoriniam montavimui.

Numatyta galimybė pajungti nuotolinio valdymo bloką, jungiklį rakteliu, fotoelementus, galinius išjungėjus bei reguliuoti veikimo ciklo trukmę.

Suderinamas su „Opera“ sistema, kurios daugiafunkcinis „O-View“ ekranas leidžia personalizuoti sistemą, modifikuodamas atidarymo ir uždarymo pozicijas, palaipsnį uždarymą ir lėtėjimą, nustatant parametrus, tokius kaip jėga, greitis ir kiekvieno variklio jautrumas kliūtims.

Mikroprocesoriaus logika: valdymo blokas MC800 suderina„Opera“ sistemos pranašumus su pažengusiomis Nice sistemų funkcijomis (laipsniškas paleidimas ir lėtėjimas, automatinis abiejų galinių jungiklių padėčių įsiminimas ir pėsčiųjų praėjimo durų funkcija).

Pažangus: įjungia indikatorių, patvirtinantį teisingą energijos tiekimą ir efektyvų valdymo bloko veikimą; automatinė gedimų diagnostika ir signalizavimas mirksinčia lempute ir patvirtinimo šviesos diodais.

Įdiegimas negali būti paprastesnis: dėka sistemos „BlueBUS“, leidžiančios jungti valdymo bloką ir priedus tik dviem laidais.

Parametrai Reikšmės
Maitinimas 220VAC
Veikimo temperatūra, (°C Min/Max) -20/+50
Matmenys (mm) 230x120x300