Prekės
Naujienų prenumerata

Keitiklis TF100SC

Keitiklis TF100SC
Kaina: 27,26 €
Kiekis:  vnt.
Pasiūlyk savo kainą
Saugos kodas:
Prekės kodas: TF100SC
Prekių grupė: Optiniai keitikliai
Papildoma informacija apie šią prekę
Kontaktinė informacija (Prašome užpildyti visus laukus pažymėtus *.)
*
*
*
*
*
  *

Aprašymas

  • Standartai:IEEE802.3u Fast Ethernet 100Base-TX ir 100Base-FX standartai
  • Dupleks Režimas: Pilnas- arba Pusiau-dupleks režimas
  • UTP kabelio apribojimai: Pusiau Dupleks: 1m (iki 100m, atsižvelgiant į skaidulos ilgį); Skaidula: 50/125, 62.5/125, 100/140m multi-mode
  • Optinio kabelio apribojimai: 100Base-TX/FX (multi-režimas) tinklas leidžia 512-bitų vėlinimą tarp bet kurių dviejų mazgų susidūrimo domene.
Parametrai Reikšmės
Duomenų perdavimo greitis 100Mbps
Kabelis UTP : Cat. 5 UTP kabelis; Skaidula : 50/125, 62.5/125, 100/140m multi-mode
Jungtys TT100-TF100XX RJ-45 ir SC jungtys (Multi-Mode)
Galingumas 1A@+5V
Santykinė drėgmė 5% iki 90%
LED indikacija Pwr, Fdx, FX Link, FX Act, TX Link, TX Act
Veikimo temperatūra, (°C Min/Max) +5/+50
Matmenys, mm 26 x 71 x 97