Prekės
Naujienų prenumerata

Apie mus

Didžiausias elektroninių sistemų komponentų pasirinkimas Lietuvoje

UAB Spectra Baltic priklausanti Arevita įmonių grupei, veikianti nuo 1992 m., siūlo labai platų komponentų asortimentą įvairioms sistemoms: nuo apsaugos, kompiuterinių tinklų, automatikos ir kt. iki buitinių sistemų. Atstovaujame ne tik pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, tokius kaip Paradox, Avaya, DSC, Bosch, HP, Cisco, Samsung, Tamron, Commscope, Efapel, Unipos, Wi-Tek, Uniview, Nice ir kt., bet ir mažiau žinomus, tačiau neprastesnius gamintojus.

Patikimas įrangos tiekėjas

Spectra Baltic sukaupta ilgametė patirtis ir inžinerinė kompetencija leidžia pasiūlyti kruopščiai rinkos poreikiams atrinktus produktus bei profesionaliai konsultuoti.

Operatyvus prekių pristatymas

Turime sandėlius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Rygoje, todėl prekės Jus pasieks greitai, pigiai ir patogiausiu Jums būdu. Siūlomų prekių visada turime savo sandėliuose - konkretaus užsakymo atveju Jums nereikės laukti kol mes jas užsakysime iš gamintojo.

Lanksti kainodara

Kiekvieną užsakymą nagrinėjame individualiai, siūlome nuolaidas nuolatiniams klientams, pasirašiusiems bendradarbiavimo sutartis. Patikimiems klientams taikome lanksčią atsiskaitymų sistemą ir klientui patogią atidėto mokėjimo schemą.

Naujausi produktai

Mūsų specialistai nuolatos seka pasaulines technologines naujoves, todėl Jums visuomet galime pasiūlyti pažangiausius produktus.

Patogu apžiūrėti prekes ir pirkti

Savo interneto svetainėje www.fimasales.lt pristatome išsamų savo produktų katalogą. Šiuos produktus Jūs galite užsisakyti internetu, o taip pat „gyvai“ apžiūrėti ir išbandyti atvykę į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Rygoje.

Profesionali pagalba įsigijus įrangą

Teikiame profesionalias konsultacijas konkrečios įrangos parinkimo bei jos projektavimo, montavimo klausimais, o taip pat atliekame operatyvų garantinį ir pogarantinį įrangos remontą.