Prekės
Naujienų prenumerata

Apie mus

Didžiausias elektroninių sistemų komponentų pasirinkimas Lietuvoje

UAB Spectra Baltic priklausanti Arevita įmonių grupei, veikianti nuo 1992 m., siūlo labai platų komponentų asortimentą įvairioms sistemoms: nuo apsaugos, kompiuterinių tinklų, automatikos ir kt. iki buitinių sistemų. Atstovaujame ne tik pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, tokius kaip Paradox, Avaya, DSC, Bosch, HP, Cisco, Samsung, Tamron, Commscope, Efapel, Unipos, Wi-Tek, Uniview, Nice ir kt., bet ir mažiau žinomus, tačiau neprastesnius gamintojus.

Patikimas įrangos tiekėjas

Spectra Baltic sukaupta ilgametė patirtis ir inžinerinė kompetencija leidžia pasiūlyti kruopščiai rinkos poreikiams atrinktus produktus bei profesionaliai konsultuoti.

Operatyvus prekių pristatymas

Turime sandėlius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Rygoje, todėl prekės Jus pasieks greitai, pigiai ir patogiausiu Jums būdu. Siūlomų prekių visada turime savo sandėliuose - konkretaus užsakymo atveju Jums nereikės laukti kol mes jas užsakysime iš gamintojo.

Lanksti kainodara

Kiekvieną užsakymą nagrinėjame individualiai, siūlome nuolaidas nuolatiniams klientams, pasirašiusiems bendradarbiavimo sutartis. Patikimiems klientams taikome lanksčią atsiskaitymų sistemą ir klientui patogią atidėto mokėjimo schemą.

Naujausi produktai

Mūsų specialistai nuolatos seka pasaulines technologines naujoves, todėl Jums visuomet galime pasiūlyti pažangiausius produktus.

Patogu apžiūrėti prekes ir pirkti

Savo interneto svetainėje www.fimasales.lt pristatome išsamų savo produktų katalogą. Šiuos produktus Jūs galite užsisakyti internetu, o taip pat „gyvai“ apžiūrėti ir išbandyti atvykę į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Rygoje.

Profesionali pagalba įsigijus įrangą

Teikiame profesionalias konsultacijas konkrečios įrangos parinkimo bei jos projektavimo, montavimo klausimais, o taip pat atliekame operatyvų garantinį ir pogarantinį įrangos remontą.

MŪSŲ VIZIJA

iki 2025 m. tapti plačiausią daugiakanalį pardavimo tinklą Baltijos šalyse turinčiais elektroninės saugos ir tinklo sprendimų „vieno sustojimo“ tiekėjais.

MŪSŲ MISIJA

Mūsų tikslas - būti klientui tinkamiausiu partneriu siūlančiu novatoriškus ir intelektualius elektroninės saugos sprendimus.

NORĖDAMI BŪTI PERSPEKTYVŪS IR KONKURENCINGI SIEKIAME:

 • Nuolat tobulėti, analizuojant klientų ir partnerių nuomonę, rekomendacijas ir patirtį;
 • Siūlyti klientams naujausias technologijas;
 • Kelti darbuotojų kompetenciją ir kvalifikaciją profesinėje srityje;
 • Stiprinti ryšius su užsakovais ir tiekėjais, kurių požiūris į kokybę, atsakomybę ir kliento patenkinimą sutampa su mūsų požiūriu;
 • Atitikti kokybės vadybos sistemos (ISO 9001:2015) taikomus reikalavimus. Nuolat gerinti sistemos rezultatyvumą ir veiksmingumą, renkant, analizuojant ir aptariant išsikeltų tikslų įgyvendinimą.

 

DIDŽIAUSIAS ELEKTRONINIŲ SISTEMŲ KOMPONENTŲ PASIRINKIMAS LIETUVOJE

Spectra Baltic, UAB priklauso Spectra Group įmonių grupei, kuri jau 27 metus sėkmingai veikia elektroninių saugos sistemų rinkoje.  Spectra Baltic siūlo labai platų komponentų asortimentą įvairioms sistemoms: nuo apsaugos, kompiuterinių tinklų, automatikos iki buitinių sistemų. Atstovaujame pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, tokius kaip Paradox, Inner range, Cofem, System Sensor, R&M, Uniview, Hanwa, Bosch, HP, Cisco ir kt., bet ir mažiau žinomus, tačiau mūsų pačių išbandytus gamintojus.


NORĖDAMI PRISIDĖTI PRIE JŪSŲ ĮMONĖS VERSLO PLĖTROS, MES SIŪLOME:

 • Patikimą įrangos tiekimą. Spectra Baltic sukaupta ilgametė patirtis ir inžinerinė kompetencija leidžia pasiūlyti kruopščiai rinkos poreikiams atrinktus produktus bei profesionaliai konsultuoti.
 • Operatyvų prekių pristatymą. Turime sandėlius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje ir Rygoje, todėl prekės Jus pasieks greitai, pigiai ir patogiausiu Jums būdu. Siūlomų prekių visada turime savo sandėliuose, todėl jas gausite per trumpiausią įmanomą laiką.
 • Lanksčią kainodarą. Kiekvieną užsakymą nagrinėjame individualiai, siūlome nuolaidas nuolatiniams klientams, pasirašiusiems bendradarbiavimo sutartis. Patikimiems klientams taikome lanksčią atsiskaitymų sistemą.
 • Naujausius produktusMūsų specialistai nuolatos seka pasaulines technologines naujoves, todėl Jums visuomet galime pasiūlyti pažangiausius produktus, patarti dėl sistemų integravimo.
 • Patogų apsipirkimą. Savo interneto svetainėje www.spectrabaltic.lt http://www.fimasales.lt/  pristatome išsamų savo produktų katalogą. Šiuos produktus Jūs galite užsisakyti internetu, o taip pat „gyvai“ apžiūrėti ir išbandyti atvykę į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ar Rygoje.
 • Profesionalų aptarnavimą. Teikiame profesionalias konsultacijas konkrečios įrangos parinkimo bei jos projektavimo, montavimo klausimais, o taip pat atliekame operatyvų garantinį ir pogarantinį įrangos remontą.