Prekės
Naujienų prenumerata

Informacija pirkėjui

Registracija ir asmens duomenų apsauga

Norėdami užsisakyti prekių mūsų internetinėje svetainėje, užsiregistruokite. Mes įsipareigojame Jūsų asmens duomenis naudoti tik sudarytų sutarčių vykdymo tikslais ir neatskleisti jų tretiesiems asmenims, išskyrus kiek toks atskleidimas yra būtinas siekiant įvykdyti šalių sudarytas sutartis.

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs internetinėje parduotuvėje suformuojate prekių krepšelį, nurodote pristatymo adresą, pasirenkate apmokėjimo būdą ir paspaudžiate mygtuką „Užsakyti”.

Prieš sudardant sutartį prašome Jūsų susipažinti su Prekių pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje sąlygomis ir savo sutikimą su jomis patvirtinti pažymint varnele prie teiginio „Aš susipažinau ir sutinku su prekių pirkimo-pardavimo internetinėje parduotuvėje sąlygomis“.

Prekių pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje sąlygos

Apmokėjimo tvarka ir terminai

Už prekes atsiskaityti Jūs galite vienu iš šių būdų:

 • apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo ar jų paėmimo metu;
 • apmokėjimas išankstiniu banko pavedimu, kai Jūs, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių ar naudodamasis banko elektroninės bankininkystės paslaugomis, pervedate pinigus į mūsų banko sąskaitą. Apmokėjimas turi būti atliktas per 7 dienas nuo sąskaitos išankstiniam apmokėjimui gavimo dienos.

Prekių pristatymas

Užsisakydami prekes, Jūs turite pasirinkti prekių perdavimo būdą:

 • pristatymas Jūsų nurodytu adresu;
 • prekių pasiėmimas iš mūsų parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose.

Įprastai prekės pristatomos per 3 darbo dienas nuo pinigų pervedimo į mūsų sąskaitą dienos. Nesant galimybės prekes pristatyti per įprastą terminą, mes Jums pranešime apie planuojamą pristatymo terminą. Jei mūsų pasiūlytas pristatymo terminas Jūsų netenkina, Jūs ne vėliau nei per 3 darbo dienas turite apie tai pranešti mums. Tokiu atveju užsakymas anuliuojamas.

Prekių pristatymo mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į prekių pristatymo vietą ir prekių svorį:

  Iki 5 kg Nuo 5 – 30 kg Nuo 30 - 50 kg Virš 50 kg
Pristatymas Vilniaus mieste

5.80 su PVM 

5.80 su PVM 

5.80 su PVM 

Kaina derinama individualiai
Pristatymas kitose Lietuvos vietose

5.80 su PVM 

8.70 su PVM 

15.90 su PVM 

Kaina derinama individualiai

Prekės, sveriančios iki 20 kg, kai bendra prekių kaina viršija 500Euro, pristatomos nemokamai.

Jei Jūs pageidaujate prekes pasiimti pats iš mūsų parduotuvės, užsakymo metu turite nurodyti, kurioje iš žemiau nurodytų Parduotuvių jas atsiimsite:

 • Vilniuje, Žirmūnų g. 139 a;
 • Kaune, Draugystės g. 19, 5 a.;
 • Klaipėdoje, Minijos g. 43;
 • Šiauliuose, Dubijos g. 16.

Užsakytas prekes reikia atsiimti ne vėliau kaip per 7 dienas, skaičiuojant nuo mūsų pranešime nurodytos pristatymo datos. Praleidus šį terminą, mes neįsipareigojame šias prekes Jums ilgiau laikyti.

Prekes atsiimti gali tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu, taip pat tinkamos formos įgaliojimą pateikęs asmuo.

Prekių kokybės garantija

Prekėms suteikiamas 12 mėnesių kokybės garantijos terminas, skaičiuojant nuo prekės perdavimo pirkėjui. Nekokybiškos prekės garantijos galiojimo laikotarpiu keičiamos ir remontuojamos nemokamai.

Garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms dalims bei informacijai, esančiai informacijos laikmenose. Nuostoliai dėl duomenų praradimo ar atstatymo neatlyginami.

Užsakymo anuliavimas

Jūsų užsakymas galite būti anuliuotas iš anksto Jums nepranešus, jeigu Jūs:

 • nesumokate už prekes per 7 darbo dienas nuo sąskaitos išankstiniam apmokėjimui gavimo dienos (tokiu atveju, jei esate pasirinkę mokėjimo išankstiniu pavedimu būdą);
 • jei pristačius prekę, nebuvo kam jos priimti;
 • jei Jūs neatvykote pasiimti prekės per 7 dienas nuo pranešimo apie Jums paruoštas prekes gavimo.