Prekės
Naujienų prenumerata

Informacija pirkėjui

Registracija ir asmens duomenų apsauga

Norėdami užsisakyti prekių mūsų internetinėje svetainėje, užsiregistruokite. Mes įsipareigojame Jūsų asmens duomenis naudoti tik sudarytų sutarčių vykdymo tikslais ir neatskleisti jų tretiesiems asmenims, išskyrus kiek toks atskleidimas yra būtinas siekiant įvykdyti šalių sudarytas sutartis.

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs internetinėje parduotuvėje suformuojate prekių krepšelį, nurodote pristatymo adresą, pasirenkate apmokėjimo būdą ir paspaudžiate mygtuką „Užsakyti”.

Prieš sudardant sutartį prašome Jūsų susipažinti su Prekių pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje sąlygomis ir savo sutikimą su jomis patvirtinti pažymint varnele prie teiginio „Aš susipažinau ir sutinku su prekių pirkimo-pardavimo internetinėje parduotuvėje sąlygomis“.

Prekių pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje sąlygos

Apmokėjimo tvarka ir terminai

Už prekes atsiskaityti Jūs galite vienu iš šių būdų:

 • apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo ar jų paėmimo metu;
 • apmokėjimas išankstiniu banko pavedimu, kai Jūs, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių ar naudodamasis banko elektroninės bankininkystės paslaugomis, pervedate pinigus į mūsų banko sąskaitą. Apmokėjimas turi būti atliktas per 7 dienas nuo sąskaitos išankstiniam apmokėjimui gavimo dienos.

Prekių pristatymas

Užsisakydami prekes, Jūs turite pasirinkti prekių perdavimo būdą:

 • pristatymas Jūsų nurodytu adresu;
 • prekių pasiėmimas iš mūsų parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje arba Marijampolėje.

Įprastai prekės pristatomos per 3 darbo dienas nuo pinigų pervedimo į mūsų sąskaitą dienos. Nesant galimybės prekes pristatyti per įprastą terminą, mes Jums pranešime apie planuojamą pristatymo terminą. Jei mūsų pasiūlytas pristatymo terminas Jūsų netenkina, Jūs ne vėliau nei per 3 darbo dienas turite apie tai pranešti mums. Tokiu atveju užsakymas anuliuojamas.

Prekių pristatymo mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į prekių pristatymo vietą ir prekių svorį:

  Iki 5 kg Nuo 5 – 30 kg Nuo 30 - 50 kg Virš 50 kg
Pristatymas Vilniaus mieste

5.80 su PVM 

5.80 su PVM 

5.80 su PVM 

Kaina derinama individualiai
Pristatymas kitose Lietuvos vietose

5.80 su PVM 

8.70 su PVM 

15.90 su PVM 

Kaina derinama individualiai

Prekės, sveriančios iki 20 kg, kai bendra prekių kaina viršija 500Euro, pristatomos nemokamai.

Jei Jūs pageidaujate prekes pasiimti pats iš mūsų parduotuvės, užsakymo metu turite nurodyti, kurioje iš žemiau nurodytų Parduotuvių jas atsiimsite:

 • Vilniuje, Žirmūnų g. 139 a arba T. Ševčenkos 20;
 • Kaune, Baltų pr. 145;
 • Klaipėdoje, Baltijos pr. 113;
 • Panevėžyje, Basanavičiaus g. 35

Užsakytas prekes reikia atsiimti ne vėliau kaip per 7 dienas, skaičiuojant nuo mūsų pranešime nurodytos pristatymo datos. Praleidus šį terminą, mes neįsipareigojame šias prekes Jums ilgiau laikyti.

Prekes atsiimti gali tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu, taip pat tinkamos formos įgaliojimą pateikęs asmuo.

Prekių kokybės garantija

Prekėms suteikiamas 12 mėnesių kokybės garantijos terminas, skaičiuojant nuo prekės perdavimo pirkėjui. Nekokybiškos prekės garantijos galiojimo laikotarpiu keičiamos ir remontuojamos nemokamai.

Garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms dalims bei informacijai, esančiai informacijos laikmenose. Nuostoliai dėl duomenų praradimo ar atstatymo neatlyginami.

Užsakymo anuliavimas

Jūsų užsakymas galite būti anuliuotas iš anksto Jums nepranešus, jeigu Jūs:

 • nesumokate už prekes per 7 darbo dienas nuo sąskaitos išankstiniam apmokėjimui gavimo dienos (tokiu atveju, jei esate pasirinkę mokėjimo išankstiniu pavedimu būdą);
 • jei pristačius prekę, nebuvo kam jos priimti;
 • jei Jūs neatvykote pasiimti prekės per 7 dienas nuo pranešimo apie Jums paruoštas prekes gavimo.

 

Spectra Baltic prekybos ir platinimo centro privatumo politika

 


Ši politika taikoma visiems asmens duomenims, kuriuos mums pateikiate arba kuriuos surenkame ir apdorojame Jums naudojantis UAB Spectra Baltic prekybos ir platinimo centro internetine svetaine www.fimasales.lt.


Spectra Baltic gerbia Jūsų privatumą ir saugo Jūsų asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos mes surenkame, taip, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kodėl mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

 

Elektroninės parduotuvės administravimas

 

Jūsų asmens duomenis, pateiktus registruojantis mūsų internetinėje parduotuvėje http://www.fimasales.lt/lt/registracija/ ir užsakant prekes tvarkome, kad galėtume užtikrinti galimybę naudotis mūsų internetine parduotuve – išsirinkti ir užsisakyti prekes, taip pat, kad galėtume Jums šias prekes pristatyti. Šiam tikslui mes tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, registracijos vardas, gatvė, namo (buto) nr., miestas, pašto kodas, šalis, telefonas, pristatymo adresas, elektroninio pašto adresas, parašas, užsakytos prekės. 

 

Mūsų svetainės registracijos duomenis saugome sutikimo pagrindu, o užsakymų duomenis saugome sutarties vykdymo pagrindu. 

 

Tiesioginė rinkodara

Mūsų internetinėje svetainėje www.fimasales.lt skiltyje „Naujienų prenumerata“ Jūs galite užsisakyti naujienas, susijusias su dominančia sritimi. Jūsų duomenis (elektroninio pašto adresas) tiesioginės rinkodaros tikslu mes naudojame ir tvarkome tik tuo atveju, jei dėl to Jūs esate davę sutikimą. 

Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, susisiekę su mumis el. pašto adresu info@fimasales.lt arba paštu: UAB Spectra Baltic, Baltų pr. 145, 47125, Kaunas.

 

Duomenų saugojimo terminas

 

Visus Jūsų asmens duomenis mes tvarkome ir saugome ne ilgiau, nei reikalinga šioje politikoje nurodytais tikslais. 

 

Jūsų duomenis elektroninės parduotuvės administravimo tikslais saugome ne ilgiau nei 10 metų.

 

Jūsų duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais saugome 3 metus arba trumpiau, jei gauname Jūsų prašymą atsisakyti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų.

 

Duomenų perdavimas

 

Jūsų asmens duomenis galime perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda mums vykdyti ir administruoti Spectra Baltic naujienų siuntimą ir administruoti mūsų interneto svetainę ir saugoti jos duomenis. Tokiais asmenimis gali būti duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, debesijos paslaugų teikėjai, tiesioginės rinkodaros paslaugų teikėjai ir pan. Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti pateikiami valdžios arba teisėsaugoms įstaigoms, pvz., policijai arba priežiūros institucijoms, tačiau tik joms pareikalavus ir tik tada, kai reikalaujama pagal taikomą įstatymą arba siekiant užtikrinti mūsų teises arba mūsų klientų, darbuotojų ir išteklių saugumą.

 

Duomenų apsauga

 

Mes duomenų tvarkymui taikome saugos ir tvarkymo reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir Europos Sąjungos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente.

 

Spectra Baltic imasi atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintų visų tvarkomų asmens duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, ir nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

 

Jūsų teisės

 

Jūs turite teisę bet kada, susisiekę su mumis el. pašto adresu info@fimasales.lt arba paštu: UAB Spectra Baltic, Baltų pr. 145, 47125, Kaunas, susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, taip pat juos ištrinti arba apriboti duomenų tvarkymą. 

 

Jūs turite teisę nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Jeigu manote, kad Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai, Jūs turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

 

Tuo atveju, kai Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi sutikimo pagrindu, Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.

 

Galiojimas ir pakeitimai

 

Ši privatumo politika galioja nuo 2018 m. gegužės 9 d. Jei pakeisime šią privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo svetainėje www.fimasales.lt. Privatumo politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo interneto svetainėje momento.